*** Hotel Inturprag ubytování Praha 9

Hotel Praha 9 Inturprag Ubytování v Praze : Hotel INTURPRAG je moderní, komfortně zařízený hotel, který je umístěn v klidné části Prahy 9, nedaleko sportovně-zábavního centra O2 ARENA. Hotel leží 200 m od stanice metra "Českomoravská", což Vám umožní snadnou dopravu do historického centra Prahy již za 10 min..

Inturprag hotel v Praze ubytování :
Hotel disponuje 55 pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, sprchovým koutem, televizí se satelitním příjmem, mini-barem, telefonem a možností připojení k internetu.

Praha Inturprag hotelové pokoje :
V 1. a 2. patře je 19 pokojů kategorie ** (dvou až čtyřlůžkové pokoje). Dále 9 komfortních pokojů kategorie *** v 6. patře (třílůžkové pokoje) a 27 komfortních pokojů kategorie *** 3. - 5. patro (dvoulůžkové pokoje). Možnost přistýlky nebo ubytování jedné osoby ve vícelůžkovém pokoji.

Hotel Inturprag Praha Hotelové služby :
Recepce otevřena 24 hodin denně. Internetová kavárna. Drobný prodej na recepci (pohlednice, nápoje, občerstvení). Na recepci možné kopírování, skenování, telefon, fax, trezor. Parkoviště (100,- Kč / den). Možno vypůjčení žehličky či rychlovarné konvice. Vhodná forma platby v EURO, USD a platebními kartami Visa, Eurocard, Master Card, American Express, na požádání Vám vystaví účet – fakturu.

Praha hotel Inturprag restaurace :
K dispozici je restaurace s 80 místy. Pro podnikatele zde nabízí telefonní spojení se všemi státy světa, byznys centrum (tiskárna, skener, fax, internetová kavárna). Pro skupinu nad 20 osob možnost stravování přímo v hotelu. Je třeba se předem domluvit. Jídelna s kapacitou 80 míst. Snídaně s sebou v případě časného odjezdu.

Ať už přijíždíte do Prahy pracovně či rekreačně, v hotelu INTURPRAG Vás vždy přivítá příjemný personál a dokonalý servis.
Hotel Praha 9 Inturprag - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 9 Inturprag -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 9 Inturprag - disponuje kavárnouHotel Praha 9 Inturprag - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 9 Inturprag - disponuje restauracíHotel Praha 9 Inturprag - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 9 Inturprag - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 9 Inturprag - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 9 Inturprag - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 9 Inturprag - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 9 Inturprag - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 9 Inturprag - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 9 Inturprag - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 9 Inturprag - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 9 Inturprag - na pokojích je telefon